PrázdninyČERVENEC
Na letošní prázdninové dny jsme si naplánovali aktivity, které nepatří k těm příliš atraktivním. Za nejdůležitější považujeme výstavbu domečku pro pejsky. Jedna vana, jedna kuchyň a byt, ve kterém probíhá vše od krmení, koupání, stříhání až po odchov štěňátek se staly nedostačujícími. Tuto situaci jsme se rozhodli řešit dříve, než se nás zima zeptá...
Další událostí letošního léta je malý Intruz. Kokří klouček nabitý energií, který stejně jako Kačenka udržuje smečku v pohybu. Jejich hry jsou úžasným představením, které nebere konce. Je až neuvěřitelné, jak toto kočkování, po kterém si přijdou naši chlupáči pro pohlazení, dokáže potěšit.
Ani o prázdninách se však nesmí zapomínat na disciplínu a tak podvečery patří procházkám s lehkým cvičeníčkem. Pondělní krmení na rybníčku a v bažantnici v Hrusicích je pak příjemným zpestřením nejen pro naše pejsky. Ocenění od zdejšího MS se stalo další motivací do budoucna.
K tradičním patří i návštěvy LT Vesmír v Lužických horách. Tentokrát jsme koupání v Máchově jezeře vyměnili za výstup na zdejší nejvyšší horu Luž.
Naira s Dominantem se však postarali o hlavní událost letošního léta.
"Prázdniny" je tedy pro nás pouze výraz pro období výstavního a zkouškového klidu.

SRPEN
I druhý prázdninový měsíc pokračoval v zaběhlém stereotipu letošního léta. Stavba, krmení v Hrusicích, procházky a lehké procvičovaní se stalo hlavní náplní srpnových dnů. Absolvování KPZ a MVP v Mladé Boleslavi bylo pak velmi milou změnou. V druhé polovině srpna se už hlavní pozornost upínala především na Nairu a na její klid a pohodu před nastávajícím porodem.