Anny pod OřechemNaše jediná, křehká, zlatá slečna. Mezi samými kluky si vždy našla své místo a v ničem se nenechala zahanbit. Od prvního dne jsme věděli, že loučení s naší první holčičkou bude nejhorší. Dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou, že zůstane jako první „podořešanda“ doma. Zůstala alespoň nejdéle. Nyní už je u pana Rybára a jeho rodiny v Liberci.

Datum narození: 20.10.2009
Pohlaví: fena
Barva: zlatá
Majitelé: Rybár, Liberec

3.1.2010 - Další milý pozdrav přišel od Rybárových. Jsme moc rádi, že i naše slečna si získává srdce nových páníčků. Děkujeme za krásné fotografie.

11.3.2010 - Ve fotogalerii Annynky přibyly nové fotografie od Rybárových. Moc děkujeme, že touto cestou můžeme sledovat, jak naše malá "podořešačka" roste.

24.5.2010 - Z našich miminek vrhu A jsou již pěkní kokří dorostenci. Rybárovým i ostatním majitelům jsme vděční nejen za fotografie, které nám umožňují sledovat jak kokříci rostou, ale především za péči a lásku s kterou se o ně starají.

FOTOGRAFIE ZDE


20.10.2010 - Malá Anny oslavila své první narozeniny. Za tento rok se naši mrňouskové postupně přeměnili ze štěňátek v malé kokříky. Moc děkujeme za krásné fotografie a hezký domov pro naší první holčičku.