Arny pod OřechemNáš malý drobeček, jehož příchod na svět byl trošku složitější a o to větší radost byla z jeho úspěšného a bezproblémového vývoje. První den dostal oranžovou stužku. Pejsek, který si nás svou hravostí a dravostí dokázal naprosto získat. Nebyli jsme to jen my, ale i paní Pilzová z Prahy, která si tohoto drobečka zamilovala a od prvních dnů spolu s námi sledovala jeho pokroky. I jim přejeme spoustu společných radostí. Jak je vidět, tak i jí nestačí překvapovat svou energií a smyslem pro aport. Děkujeme za zprávičku a už se těšíme na další.
Datum narození: 20.10.2009
Pohlaví: pes
Barva: černá s pálením
Majitelka: Pilzová, Praha
Výstavní výsledky: 1.5.2010 MVP Praha - N (nadějný)

10.2.2010 - Arny je obdivován nejen malými dvounohými kamarády. Má přátelskou povahu a mezi dětmi je jako doma. Děkujeme paní Pilzové za milé zprávy a tentokrát i za fotografie.

10.4.2010 - Tento den nás navštívil Arny s paničkou. Při té příležitosti vzniklo několik fotografií, za které děkujeme paní Pilzové.

1.5.2010 - Paní majitelce děkujeme za odvahu a ochotu účastnit se celé této akce. Paní Pilzovou nezaskočilo to, že výstava patří mezi ty s mezinárodní účastí, ani to, že posuzuje anglický rozhodčí Duncan Craig, ale poslední fáze, vyběhnutí do kruhu, jí malinko vyvedlo z míry. Protentokrát situaci zachraňoval chovatel. Doufáme, že paní Pilzovou výstavní hemžení neodradilo a příště se opět někde potkáme.

FOTOGRAFIE ZDE